Powiększanie piersi solą fizjologiczną

Pośród zabiegów chirurgii plastycznej powiększanie i podnoszenie biustu stanowią jedne z najczęściej wykonywanych zabiegów. Wiele kobiet marzy o większym jędrniejszym biuście. Nawet jeśli ich partnerzy przekonują o zadowoleniu z wyglądu swojej partnerki, kobiety i tak pragną zyskać taki biust, jaki widnieje na okładkach czasopism, w mediach, którym mogą się pochwalić amerykańskie aktorki światowego kina i często decydują się na skorzystanie z usług dobrego chirurga plastycznego. Biust jest ich atrybutem kobiecości, ale ciężko znaleźć tę z nas, która w 100% byłaby z niego zadowolona. Chirurgia i inne zabiegi dają zatem szanse dzięki podnoszeniu i powiększaniu piersi na piękny biust, ale i lepsze samopoczucie oraz większą pewność siebie.

Jedna z najnowszych technik przybliżająca do ów marzenia to powiększanie piersi solą fizjologiczną. Do wykonania zabiegu stosowany jest specjalny żel hydrofilowy. Jego skład to 98% soli fizjologicznej oraz 2% wiążącego sól i nadającego objętości preparatowi, poliamidu. Żelem można modelować nie tylko piersi, a zabieg stał się ciekawą alternatywą ze względu na małą inwazyjność, wykonanie w znieczuleniu miejscowym oraz mniejsze blizny, aniżeli w przypadku tradycyjnej metody powiększania biustu. Efekty powinny utrzymywać się nawet do 5 lat, a piersi wyglądają bardziej naturalnie. Innym jest też ich dotyk, w porównaniu do sztucznych implantów.

Nie każdy jednak może poddać się takiemu zabiegowi. Istnieje kilka przeciwwskazań, jak chociażby przewlekłe choroby somatyczne. O ile ów zabieg wydaje się być ciekawym rozwiązaniem, skutecznym i mało inwazyjnym, o tyle stanowi niejako eksperyment. To nowoczesna metoda, która nie została dokładnie przebadana, trudno zatem mówić o długofalowych skutkach jej stosowania. Nie wiadomo czy wstrzykiwany żel nie będzie wykazywał działania kancerogennego oraz, jak zareaguje organizm na jego obecność.

Jeżeli jesteś z Wrocławia I chciałabyś dowiedzieć się więcej o podnoszeniu czy powiększaniu biustu to zapraszam tutaj: podnoszenie piersi we wrocławiu